برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

Manfrotto COMPACT SERIES TRIPOD WITH BUILT-IN PHOTO/MOVIE HEAD - GREY MKC3-H02

نام تجاری:

سه‌پایه‌ی عالی، مخصوص عکاسان علاقه‌مند، مناسب برای عکاسی و فیلم‌برداری، با حداکثر تحمل وزن 5 / 1 کیلوگرم

تماس بگیرید
ناموجود

آخرین به‌روزرسانی ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

در صورت موجود شدن، من را خبر کن!
مرجع:
140100908
افزودن به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

استفاده از سه‌پایه منجر به پایدارترشدن دوربین و شارپ‌ترشدن (Sharp) تصاویر می‌شود. در عین حال، سه‌پایه‌ها منجر به تمرکز بیش‌تر کاربر روی صحنه می‌شوند. با استفاده از سه‌پایه و تایمر دوربین، خود کاربر نیز می‌تواند در تصویر حضور داشته باشد.

هنگام فیلم‌برداری، استفاده از سه‌پایه، نسبت به زمان عکاسی، اهمیت و تأثیر بیش‌تری دارد: سه‌پایه باعث می‌شود تا لرزش دست حذف شود، و افق تصویر حفظ گردد.

در کل، سه‌پایه‌ها باعث می‌شوند تا بتوان تصاویر بهتری گرفت. مثلاً می‌توان حساسیت (ISO) دوربین را پایین‌تر نگه داشت تا کیفیت تصویر بالا بماند – چرا که دوربین در طول مدت بازماندن شاتر نخواهد لرزید.

این سه‌پایه دارای یک سرسه‌پایه‌ی مخصوص است که می‌تواند هم برای عکاسی و هم فیلم‌برداری استفاده شود. این سرسه‌پایه که دارای یک دسته‌ی مناسب است دارای یک کلید برای تغییر حالت از «عکاسی» به «فیلم‌برداری» است. در حالت «عکاسی» می‌توان دوربین را در حالت افقی و یا عمودی قرار داد.

در حالت «فیلم‌برداری» دوربین در حالت افقی قفل می‌شود، اما می‌توان جهت آن‌را به‌چپ و راست تغییر داد. در حالت فیلم‌برداری چرخش به‌نرمی صورت می‌گیرد.

این سه‌پایه دارای یک صفحه‌ی سریع‌آزادشونده (Quick Release Plate) است تا بتوان به‌راحتی دوربین را روی سه‌پایه گذاشت یا آن‌را برداشت. این صفحه به زیر دوربین متصل می‌شود. این سه‌پایه هم‌چنین دارای قفل‌های بسیار ارگونومیک در پایه‌هاست تا بتوان به‌سرعت سه‌پایه را برپا کرد یا بست.

جزئیات محصول
140100908

مشخصات

وزن
1.1 کیلوگرم
حداکثر ارتفاع با بالا بودن ستون میانی
154 سانتی متر
حداکثر ارتفاع
134 سانتی متر
حداقل ارتفاع
44.5 سانتی متر
طول (در حالت بسته)
46 سانتی متر
حداکثر تحمل وزن
1.5 کیلوگرم
سازگار با کفشک
785PL
تعداد بخش های سه پایه
4 بخشی
آزاد شدن سریع
دارد
تغییر حالت سر سه پایه (عکاسی/فیلم برداری)
دارد
جنس بدنه/اجزاء
آلومینیوم
پیوست‎ها
Pixel-MKC3H02-Manual.pdf
دفترچه راهنمای Manfrotto COMPACT SERIES TRIPOD WITH BUILT-IN PHOTO/MOVIE HEAD - GREY MKC3-H02 به زبان انگلیسی
دانلود (0)
نظر(1)
رتبه‌بندی کلی
2
1 نظر
کیفیت
(2)
قیمت
(2)
آنچه که در شرح این کالا و در تعریف آن آورده شده است با واقعیت کالا تفاوت‌هایی دارد که برخی از آنها به شرح ذیل می‌باشد:\n1- اصولاً این سه‌پایه با مواد اولیه با کیفیت متوسط ساخته شده است. علی الخصوص سر این سه پایه که از مواد پلاستیکی با ظاهر نامطلوب ساخته شده است.\n2- بطور کل این سه پایه علی رغم شرحش مناسب برای فیلمبرداری نیست. نخست اینکه سر سه پایه در حالت فیلمبرداری که باید برای جهت های افقی و عمودی کاملاً قفل شود، لق بوده و در حرکت‌های راست و چپ و پایین و بالا کیفیت فیلمبرداری به دلیل همین لق بودن جهت افقی و عمودی کاهش می یابد. دوم اینکه در حالت فیلمبرداری سر سه پایه حتی زمانی که پیچ روی دسته بصورت کامل هم باز شود، روان نمی باشد.\n3- پیچ کفشک آچارخور بوده و بستن و بازکردن آن به دوربین با انگشتان دست مشکل می‌باشد.\n4- این سه پایه فاقد جلد می باشد و فروشگاه پیکسل هم در قسمتی که معمولاً برای هر محصول متعلقاتی معرفی می‌کند، چیزی معرفی نکرده است.\n5- از نکات مثبت این سه پایه وجود تنها یک پیچ تنظیم می‌باشد ولیکن این سه پایه را به هیچ عنوان جهت فیلمبرداری توصیه نمی‌کنم.

نوشتن نقد و نظر

  • قیمت:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

فهرست

مجله

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم