ویدئوی معرفی سه‌پایه Espod CX 233AGH

0 1,094

 

سه‌پایه آلومینیومی Espod CX 233AGH دارای وزن ۱٫۲ کیلوگرم و ایستایی بالا است. شما از طریق سَر سه‌پایه Revolver آن امکان چرخش ۳۶۰ درجه دوربین خود را خواهید داشت. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که با یک دست جهت و زاویه قرارگیری دوربین خود را تنظیم و با دست دیگر با دوربین خود، کارکنید.

حلقه پلاستیکی قرارگرفته در زیر سَر سه‌پایه، لرزش‌های احتمالی در حین کار با آن را خنثی می‌کند. پایه‌های آن شامل ۳ بخش و دارای قفل‌های سریع بازشو هستند. حداقل و حداکثر ارتفاع سه‌پایه در زمان پایین بودن ستون اصلی ۱۲۱ و ۵۹٫۲ سانتی‌متر است. در حالتی که ستون اصلی در بالاترین حالت خود باشد، ارتفاع به ۱۵۵سانتی‌متر افزایش پیدا می‌کند. از قابلیت‌های این سه‌پایه می‌توان به بسته شدن تجهیزات در کمترین زمان ممکن اشاره کرد به صورتی که برای بستن دوربین خود بر روی سه‌پایه کافی است سَر سه‌پایه را در جهت عقربه‌های ساعت چرخانده تا قفل آن باز شود، بعد از قرار دادن دوربین بر روی آن بار دیگر در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا سَر سه‌پایه قفل گردد.

از ویژگی دیگر این سه‌پایه می‌توان به صفحه نگه‌دارنده آن اشاره کرد. این صفحه نگه‌دارنده مجهز به سیستم سریع بازشو است. همچنین شما برای تراز کردن دوربین خود می‌توانید از تراز حبابی قرارگرفته بر روی سَر سه‌پایه کمک بگیرید.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.