ویرایشگر Filteract؛ ابزاری رایگان جهت اعمال فیلتر در ناحیه ای خاص از عکس

1 1,552

ویرایشگرهای فراوانی در اپل استور وجود دارند و همین امر پیدا کردن اپلیکیشن‌‌های مناسب را سخت کرده است. ویژگی اعمال فیلتر به منطقه‌ای خاص، در هیچ یک از ویرایشگرهای رایگان یافت نمی‌شود و می‌بایست برای دستیابی به این قابلیت هزینه‌ی نسبتاً زیادی را پرداخت کنید. ولی با عرضه‌ی Filteract این اوضاع را تغییر داده است.

با پیشرفت سنسور دوربین گوشی‌‌های هوشمند، نیاز به ویرایشگرهای حرفه‌ای بیش‌ازپیش احساس می‌شود. شرکت‌های بزرگ فناوری نیز دست‌به‌کار شده و هر یک ابزاری را به بازار عرضه کرده‌اند.

بااین‌حال بسیاری از این اپلیکیشن‌ها پیچیدگی‌های فراوانی دارند و اکثر کاربران نمی‌توانند از امکانات وسیع آن‌ها استفاده کنند. اپلیکیشن Filteract با رابط کاربری ساده‌اش تمرکز خود را بر روی اعمال فیلترهای مختلف قرار داده است و کاربر می‌توانند فیلترهای این اپلیکیشن را در هر قسمتی از عکس اعمال کند. انتخاب فیلترها به‌سادگی امکان‌پذیر است، همچنین هر فیلتر پیش‌نمایشی از تصویر نهایی را به کاربر ارائه می‌دهد تا او را درگیر نام‌های پیچیده نکند و به‌سرعت کاربر را به مقصودش برساند.

11

فیلترها می‌توانند به‌صورت کامل و یا منطقه‌ای بر روی عکس اعمال شوند و انتخاب میزان شدت هر فیلتر به کاربر واگذار شده است. برای انتخاب ناحیه‌ی موردنظر می‌توان از دو روش انتخاب دستی و یا خودکار استفاده کرد. سرعت اعمال فیلترها نیز بسیار بالا بوده و به‌صورت آنی بر منطقه‌ی موردنظر اعمال می‌شوند.

در پایان می‌توانید تصویر نهایی را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و یا آن را در حافظه آیفون خود ذخیره کنید.

اپلیکیشن Filteract برای کسب موفقیت در اپل استور می‌بایست با ویرایشگرهای فراوانی رقابت کند و برگ برنده‌ی آن در این مسیر سخت، رایگان بودن و قابلیت اعمال فیلترها به‌صورت منطقه‌ای است. اگر به دنبال چنین قابلیتی هستید، Filteract مناسب‌ترین گزینه برای شما محسوب می‌شود و می‌توانید آن را از طریق این لینک دانلود کنید.

منبع آیفونچی
نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.