فراخوان طراحی استند برای محک

2 1,985
فراخوان طراحی استند
فراخوان طراحی استند

استندهای تبریک و تسلیت محک جایگزینی برای تاج‌های گلی است که افراد در مناسبت‌های مختلف برای یکدیگر ارسال می‌کنند، همچنین افراد می‌توانند با ارسال این استندها ضمن ابراز شادی یا همدردی با نزدیکان در انجام یک کار خیر مشارکت کنند.

نمونه ای از استندهای تسلیت محک
نمونه ای از استندهای تسلیت محک

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک در نظر دارد برای طراحی استندهای خود از ایده‌های نو در زمینه‌های مختلف طراحی از جمله تایپوگرافی، عکاسی، تصویرسازی و… استفاده کند، از این رو از کلیه طراحان و ایده پردازان که علاقه‌امند به همکاری داوطلبانه با موسسه خیریه محک می‌باشند دعوت می‌شود برای هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 23501195 تماس حاصل نمایند.

2 نظرات
 1. سروش نفيسي می‌گوید

  محك …. موسسه محك …. هميشه برايم اين موسسه براي كارهاي خيري كه انجام ميدهد و ياري به كودكان سرطاني ميرساند قابل احترام بوده و هست . اين كار هم علاوه بر اجر معنوي از كارهايي است كه خيري را به اين موسسه و كودكان رسانده و ميتوان گوشه اي از اين سفره گسترده شده براي كودكان را در دست گرفت و با حمايت هاي اين چنيني از پژمرده شدن گلهاي زيباي وطن جلوگيري كنيم، بياييد دست به دست هم دهيم و به اهداف بلند اين موسسه ياري رسانيم .

 2. محجوبه می‌گوید

  با سلام
  من ساکن تهران نیستم اما علاقمند به تصویر سازی برای این استند هستم
  اگر طرح موفقی را آماده کردم آنرا چگونه میتوانم ارائه دهم؟

  با تشکر

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.