PRISMA قابلیت Filter-Store را به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند

0 1,290

Prisma که یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ادیت عکس در میان کاربران iOS و Android به شمار می‌آید به‌تازگی از نسخه جدیدی از این نرم‌افزار رونمایی کرده است. این اپلیکیشن طیف گسترده‌ای از فیلتر‌ها و ادیت‌های مختلف را ارائه می‌دهد تا عکس یا تصویر گرفته شده به فضای موردنظر کاربر نزدیک شود. به عنوان مثال می‌توان عکس‌های خود را در غالب ضرب قلم و فرم ونگوگ یا پیکاسو به ثبت رساند و یا عکس‌هایی را با موبایل خلق کرد که به دیسیپلین عکاسی آنالوگ بسیار نزدیک باشد.

Prisma در نسخه جدید اپلیکیشن خود در هر دو نسخه iOS و Android یک پایگاه ابری تحت عنوان Filter-Store را اضافه کرده است تا کاربر با توجه به سلایق شخصی‌اش، فیلتر‌های موردنظر خود را دانلود کرده و آن‌هایی را که نیاز ندارد از روی لیست خود حذف کند و فضایی کاملاً شخصی را در محیط نرم‌افزار برای خود طراحی کند. پریزما در همین راستا هر هفته فیلتر‌های جدیدی را در استور خود قرار می‌دهد و در نظر دارد که عرضه فیلتر‌های جدید خود را به صورت روزانه دنبال کند. به علاوه کاربر‌ان می‌توانند نظرات خود را درباره‌ فیلتر‌های گوناگون درج کنند و یا آن‌ها را به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر تمامی فیلتر‌های جذابی که توسط پریزما طراحی شده به صورت رایگان عرضه می‌شود ولی انتظار می‌رود که بعضی از آن‌ها در آینده پولی شود: بنابراین باید دست جنباند و فیلتر‌های موردعلاقه را دانلود کرده و به لیست خود اضافه کرد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.